Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj (ez)? Van egy barátnőm igen ő "párom". Egy főiskolára járunk. Az van hogy ő sokkal jobban azaz többet kívánja a szexet (napi kétszer-háromszor), .

Figyelt kérdés

nálunk is meg van a szinte minden napi fél estét párnacsata és az amúgy szerinte is több mint egy "kaland" a suliban. De miért lenne baj bárkinek is hogy neki diszkréten, van egy pár "pasija"? Persze főleg az "exei" tudom főleg irigységből és etc. Támadnak ez miatt. Érdekes amikor kefélték még a csajom nem sajnáltak. ;) - Mondjuk soha nem is igen kellet miért nők és szex téren engem. )

Nem tudom miért baj ez bárkinek. Ha te tudod hogy tényleg baj valamiért írd meg! (Nem az alaptalan előítéletekre vagyok kíváncsi.) És nem kavart más pasijával. ....


2011. okt. 22. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy késő van, de egyik mondatot sem értettem.
2011. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
Vagy be vagy b*szva, vagy kamu. De inkább az utolsó :)
2011. okt. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj... Vagyis, hogy ..öö..én se értem, és félek, valami alaptalan előítélet szökne a billentyűzetbe.

Szép álmokat Kérdező!

2011. okt. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
94%

Hát öreg, egy mondatodat sem bírom felfogni. Valami olyat leszűrtem h van egy barátnőd, aki többet kívánja a szexet mint te, ezért esténként párnacsatáztok, és ez nem tetszik az exeinek, akik amíg kúrták nem sajnálták.


Már csak 1 kérdésem maradt:


Mi a pics@ van?

2011. okt. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
98%
Szedd össze magadat: felsőoktatásban veszel részt, nem igaz hogy nem tudsz érthetően fogalmazni...
2011. okt. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:

Reálszakos ~ vagyok. Na de többet nem mert túl konkrét lesz. ;) És díszes.


És az van hogy nem kamu. Van ilyen amúgy, nem is kevés. A többség otthon kamuzik és elvétve próbálkozik csinálja. (Nm is használ semit a kapcsolatnak. ) Na a kamus többség aki a lakosság kis túlzással fele. Ő valahol tényleg gáz. De a konzervatívok többsége ilyen.

Nem zavar hogy egy más sráccal (ő is heteró) kavar (azaz többel), ma már nem is értem miért zavarna ha a párom napközben mással is kavar. Semmi negatív kihatássál nincs a kapcsolatunkra sőt. Mind ketten elégedtek vagyunk. Én sem ő sem akar, még vagy öt-tíz évig gyereket, van védekezés is. Ő több mindent szeret a szexben mint én. És otthon és a élet más területein is megkapunk minden egymástól a másiktól. A pasik többsége nem is pesti, és amúgy nem is az esete sőt.


Persze ha én kavarnék a lányokkal az egyetemen az királyság lenne. Ugye? Nem vagyok feminém. Egyszer annó szakítottunk amikor ez először kiderült, de mikor újra össze jöttünk vita és géz volt minden. Egyik napról a másikra egy idő után inen jó volt és akkor bevallotta újra kezdődött minden. És én csak azt vettem észre előtte hogy jól megy már minden. Nem igazán mesél róla, csak az került szóba mi az amit még kipróbálna velem is. Nem vagyok prűd, de egy része nem is izgat.


MOST MIÉRT BAJ EZ?

2011. okt. 22. 02:20
 7/72 A kérdező kommentje:
gáz volt minden*
2011. okt. 22. 02:23
 8/72 anonim ***** válasza:
Mi van? Most akkor miért baj ha a csajod mással is kefél vagy mi?
2011. okt. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

Miért baj az ha "szeretői" nagyon idéző jelesen , szexpartnerrei van a barátnőnek?


Kb. semmiben nem olyanok mint én. Én hiba vagyok reálszakos nagy a humán műveltségem (exdízses létere meg főleg), sok a közös más témánk. És nem csak meghágni akarom.

2011. okt. 22. 02:27
 10/72 A kérdező kommentje:

Amúgy tény ittam egy-két felest haverokkal. Ancsa anyánál van, (tényleg) és az egyik haver négy szem közt konyhában felhozta a témát.


Nem érti hogy ez miért nem baj? - Én meg (ma már) azt hogy miért lenne az.

2011. okt. 22. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!