Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom eldönteni milyen...

Nem tudom eldönteni milyen egyetemre mennyek! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy kicsit kilátástalannak érzem magam. Ami igazán érdekel, és értek is hozzá a zene és színészkedés, a baj csak az hogy nem lehet megélni belőle. Érdekel a Fizika, nyelvérzékem semmi, viszont nem vagyok egy hülye gyerek( sokak szerint ) :) milyen egyetemet ajánlotok? Mit érdemes tanulni?(közgazdász és pénz világ kilőve :( ) Ötlet!!?? 20/F
2011. okt. 12. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Tanulj szakmát! Jobban jársz vele.


És látatlanban, nem ismerve téged senki sem fogja tudni eldönteni, mit kezdj az életeddel. Ha mindenképpen tanács kell, akkor inkább azokat kérdezd, akik ismernek.

2011. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ülj le, nézd végig a kínálatot és gondolkozz. Egyébként a zene és színészkedéssel kapcsolatban baromira nincs igazad, én például simán megélek belőle :)
2011. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A magyarra gyúrj rá egy kicsit, mert úgy látom nem igazán megy. És bizony akárhova mész, magyarból mindenképpen érettségizni kell...
2011. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ember(ke)! Minden bántási szándék és gonoszkodás nélkül: hogy akarhatsz (bármilyen) egyetemre menni, ha szemrebbenés nélkül képes vagy ilyeneket írni: "mennyek".."kilátástalannak érzem magam.."?!! Az első durva helyesírási hiba..a második már nyelvhasználati: kilátástalan lehet egy élethelyzet, de

nem egy ember! Nem vonom kétségbe, hogy tehetséges zenész, vagy akár színész lennél - de akkor is (sőt, akkor fokozottan!) tudnod és tisztelned kell az anyanyelved. Elkeserítő az igénytelenség, amely nagyon sok egyetemre készülő részéről megnyilvánul. Mit mondhatnék neked? Jól látod: a zenei és színész-pálya "nehéz kenyér"..a közgazdaság/pénzügy nem vonz, humán területekhez pedig (nem sérteni akarlak!) nincs megfelelő alapod. És ha valami gyakorlati képzést választanál..?

2011. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!