Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újságírók körében milyen (és...

Újságírók körében milyen (és hol szerzett diploma) a legelismertebb?

Figyelt kérdés

Nem tudom még hova szakosodjak, de újságírással szeretnék foglalkozni. Melyik egyetemeken melyik szakokon szerzett diplomával lehet lapnál elhelyezkedni, és még inkább az érdekelne, melyik suliban milyen diploma megszerzése a legelismertebb a szakmában?


(tudom, hogy jönnének olyan válaszok, hogy ma már semmilyen diploma nem ígér állást, ezt én is tudom, de mégis fontos lenne, kérlek értelmes válaszokat írjatok!) Köszi előre is!


2011. okt. 12. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én tudom ajánlani a BKF kommunikáció és médiatudomány szakát, azon belül pedig a sajtó szakirányt: [link]

Amúgy a BKF-en pont most hirdettek meg egy riportverseny, úgyhogy ha középiskolás vagy, és érdekel az újságírás, akkor mindenképpen nézd meg: [link]

2011. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!