Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik diploma a legelismerteb...

Melyik diploma a legelismertebb a munkaerőpiacon : BCE, BKF, DE, SZTE, PTE vagy BGF?

Figyelt kérdés
(őszintén: mennyire számít az adott egyetem/főiskola presztízse munkavállaláskor?)
2011. jan. 28. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, de még kiegészíteném a felsorolást a SZIE -el :)
2011. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szintén engem is érdekelne, bár ez szerintem munkaáltató-függő lehet...

kérdező, te tegnap este nem tettél fel egy hasonló kérdést? hogy mennyire nézik, hol végzett a diplomás?

2011. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
***munkáltató
2011. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Közgazdaságnál a BCE és BGF jó választás, BKF nem annyira.
2011. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Főként a társadalomtudományi képzések érdekelnének, mint a nemzetközi kapcsolatok szak és a kommunikáció és médiatudomány... köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 29. 10:01
 6/9 anonim ***** válasza:
bölcsésznél az SZTE-nek van a legjobb híre. én is Pécsről járok csak ez miatt olyan messzire.. remélem megéri majd
2011. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát hogy melyik a legismertebb, ez nehéz kérdés. Viszont azt tudom, hogy a BKF csomó olyan plusz dolgot ad, ami megkönnyítheti az elhelyezkedést: tréningek meg nyelvoktatás is benne van az okatatási programban, tehát nem kell érte külön fizetni, van saját Karrier Centrumunk, akik segítenek szakmai gyakorlati hely és álláskeresésben, itt elég sokminden le van írva:

[link]

2011. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ELTE, SZTE a kettő legjobb
2011. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 EVA800 ***** válasza:
Pte
2022. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!