Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy volt, hogy április 30-ig...

Úgy volt, hogy április 30-ig kipostázzák az értesítéseket az idei felvételi jelentkezésekről, de én nem kaptam semmit. Járt még így valaki?

Figyelt kérdés
Meddig várjak ha nem jön meg és hová forduljak hogy nehoyg gond legyen?
2009. máj. 1. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Meg senki sem kapta meg, mert csuszas van, mint mindig, ugyhogy majus elejen postazzak.

2009. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tavaly is így volt, és legalább egy hetet csúsztak, szóval egyelőre ne aggódj. Majd ha már igen sokan mondják, hogy megkapták, a tied meg még nincs sehol, akkor érdemes aggódni. De ajánlom, hogy regisztrálj a felvi.hu-n, mert akkor látni fogod, hogy feldolgozták-e a dokumentumaidat, ráadásul a felvételi eredményét is szinte azonnal megtudhatod.
2009. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Nemtudom hogy hol laktok..deh Debrecenben-Hajdú-Biharban már kipostázták és megis kapták

Sőtt már a Szabolcsiak is megkapták :P

2009. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amúgy a felvi.hu-n regisztráltam már, de ott nem jelenik meg adatom...mert azt a jelentkezéstől függetlenül tettem.

2009. máj. 1. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajdu-Bihari vagyok, ide meg nem jott semmi. Felhivtam oket, azt mondtak, meg senkinek nem postaztak.
2009. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Be kell írni a felvételi lapod számát, akkor látni fogsz mindent. Nekem a regisztrációnál kérte. Tanulmányozd át, hátha megtalálod, hogyan lehet utólag beírni. Vagy esetleg írj nekik egy levelet.


2. válaszadó

2009. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!