Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová mennétek tovább tanulni?

Hová mennétek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Ebben az évben szeretnék jelentkezni főiskolára nappali tagozatra költségtérítésesre. Nem tudom milyen szakot jelöljek meg. Sajnos matekból elég gyenge vagyok és a pontjaim se valami egetveröek (kb 250 +-10)

Olyan szakot szeretnék amihez nem kell vagy csak kicsit kell a matek. Nagyon megköszönném ha tudna valaki egy ilyen szakot mondani,mert sajnos én ilyet nem találtam, pedig mindenképpen szeretnék fősulira menni.


24 f


2011. okt. 24. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírnád miből hány %-os érettségid van, és milyen szintű? Nyelvvizsgák? Mikor érettségiztél? (melyik évben)
2011. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ebben az évben fogok érettségizni.Február még messze van de mégsem annyira,addig is szeretném látni hogy egyáltalán miben gondolkozhatok. Nyelvvizsgám még nincs. Földrajzból csináltam elhatározottat 60%.

magyar irodalom kb 50

magyar nyelv kb 50

történelem kb 50

matematika kb 30 mert ez az amiből abszolút gyenge vagyok .

Angol kb 70


Most inkább kevesebbet írtam....

2011. okt. 24. 14:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és mind középszintű.
2011. okt. 24. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem megbántani szeretnélek, de ilyen eredményekkel miért akarsz a felsőoktatásba kerülni? Szerintem mielőtt bármiben is gondolkozol próbálj az eredményeiden javítani, főleg mivel akkor sokkal nagyobb lesz a választékod a "palettáról", az is lehet, hogy bejutsz államira. De ezek az eredmények nem tükrözik azt , hogy te készen állsz egy fősulira. Nem véletlenül van az, hogy csökkenteni akarják a helyeket.

Na de azért annyit még megkérdeznék, hogy mi lenne az ami érdekelne? Írtad, hogy a matek annyira nem játszik, de mi az amivel szívesen foglalkozol, amiből mindig is jó voltál, mindig is érdekelt? Abból már el tudunk indulni valamerre

2011. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!