Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A német számít év végén?

A német számít év végén?

Figyelt kérdés
5 évfolyamos nyelvi előkészítő gimibe járok. (0. évben szinte csak angol tanultam) angolt tanultam 9.-ben magas magas óraszámban, angol mellet még német óráink(heti 3) is vannak. Kötelező érettségi tantárgyak közzé tartozik egy idegen nyelv. 13.-ban amikor érettségizek az angolt fogom érettségi tárgynak választani. Amikor érettségizek belőle az angol érettségi eredményét és az utcsó két év jegyét nézik?(12.,13.)Németből nem akarok érettségizni mivel nem kötelező,tehát így nem is nézik az utolsó két év végi német jegyemet? Szóval németből számomra tök mind1 hogy hányas vagyok,leszek 12 és 13-ban.
2011. okt. 24. 17:53
 1/6 A kérdező kommentje:
írjatok már kérlek!
2011. okt. 26. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:

angol érettségi eredményét és az utcsó két év jegyét nézik?

ezt a kérdésed nem nagyon tudom értelmezni!!

2011. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
figyelj ha németből nem érettségizel akkor az a lényeg,hogy ne bukj meg belőle év végén..legalább 2-es legyél.
2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kell a továbbtanuláshoz, nem számít
2015. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg csak egy nyelvből kell érettségizni
2015. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Emeltre mész az első nyelvből?
2015. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!