Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A VISART Művészeti Akadaméia...

Whatshername kérdése:

A VISART Művészeti Akadaméia elit sulinak számít? És ami még nagyon fontos:VAN KOLLÉGIUMA?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit jelent az hogy elit suli? Ha azt, hogy jó az oktatás, akkor igen! Kollégiuma nincs úgy tudom, de ma már az nem olcsóbb mint egy albérlet, főleg ha valakivel együtt bérelsz.
2011. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,a minőségi felsőoktatásra gondoltam,amúgy köszi a választ!De azért jó lett volna ,ha lenne kolesza...ha jól tudom a kolesz havi 9000 ft körüli,egy albi még mindig sokkal drágább,akkoris ha többen bérlik.
2011. okt. 29. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Figyu nem mindig a legolcsóbb megoldás a legjobb..a kolesz eleve 4 ágyas és iszonyat zavaró ha nem tudsz nyugodtan tanulni, ha meg ilyen suliba jelentkezel, akkor főleg nyugodtan rajzolni, ráadásul a kolesz szobák rohadt kicsik is. Albérlet 2 szoba 30-40 között van, jó ez drágább, de legalább nyugodtabb vagy.
2011. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,ennyi erővel vegyek budán egy villát,ott aztán nyugodtan tudnék rajzolni,ez tök igaz,de egyenlőre nem szakadt rám a bank!!Örülök,ha valahogy a tandíjra lesz pénzem(4 év=kb 3,5 millió ft!!).
2011. nov. 16. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy kinéz, ezután minden fizetős lesz. Ilyen világ van. Amúgy ha koleszbe mész és nem tudsz nyugodtan rajzolni, akkor kivágnak és akkor még többet veszítesz.


De persze ez az én véleményem, neked kell választanod.


Sok sikert!

2011. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem számít elit sulinak csak ezt szeretik magukról híresztelni!

Mindenképpen a Képző és a hozzá hasonló rangos nagy múltú egyetemek jöhetnek csak szóba az ilyen Visartról had írjak néhány szót Visart: 1. évi egy milkóba kerül(3éve ennyi volt) miközben színvonal semmi 2. ha netán befizetted(mivel hónapokkal előre kérik) a pénzt azután már csak peres úton tudod vagy még úgysem kihúzni belőlük (nekem még mindig tartoznak fél millió forinttal teljesen jogtalanul)3. felvételinél csak azt kérdezik hogy tudod e finanszírozni a sulit más nemérdekli őket, burkoltan be is ismerik, lényegében újgazdag tehetségtelen gyerekeknek készült akik pénzért diplomához juthatnak! Nagy ritkán ott is rá lehet akadni tehetséges emberre de ez az iskola rendkívül alacsony színvonalán nem változtat, hiába vásároltak nevet a Franciáktól! Az iskola tantermei lényegében valami régi lakás szobái, szűkösek alig lehet ott elférni!

2013. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!