Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba érdemes továbbt...

Milyen irányba érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Közgazdasági suliba járok, de nincs még konkrét elképzelésem. Érdekelnek az ilyen gazdasági dolgok meg az infó, meg a másik nagy szerelmem a tesi, csak nem tudom melyikkel lehet jól elhelyezkedni.:/

16/L


2011. nov. 1. 22:19
 1/5 Darkey ***** válasza:
Tanárnak ne menjél:) mármint tesire gondolok! Meg úgy a tanárok nemkeresnek sajnos vmi jól:( Minden más szóba jöhet:D
2011. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pakwt ***** válasza:
Tesivel semmit nem érsz. A közgázzal se mégy sokra, mert eléggé tucatképzéssé vált az is akárcsak a jogász. De ha megtanulsz emellé még két nyelvet magas szinten akkor irány Brüsszel és közgazdasági szakszövegfordítóként jól megélhetsz, ha van hozzá elég elszántságod. Legalábbis ez is egy lehetőség.
2011. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
legyél közgazdász...vezess céget. apumis ezt csinálja és nagyon sokat keres
2011. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én akkor is azt mondom, hogy legyél tesitanár :)
2011. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a fentiek alapján szerintem gazdaság-informatikus, Corvinuson van rá azt hiszem lehetőség, a BME-n MSC képzésen biztosan.
2012. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!