Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen végzettség kell hozzá,...

Milyen végzettség kell hozzá, hogy pizzériát nyissak?

Figyelt kérdés
Ha pizzát szeretnék sütni, akkor ahhoz kell szakács végzettség? És ha kiviszem a kész pizzát az asztalhoz, ahhoz kell pincérnő képzettség? A pizzafutárhoz kell valami végzettség? Vagy valamilyen vállalkozási tanfolyamot kéne elvégeznem? Segítsetek! Most vagyok végzős gimis, és nem tudom, hol folytassam tanulmányaimat. Mindenképp pizzériát szeretnék nyitni (tisztában vagyok vele, hogy mennyire drága és nehéz feladat).
2011. nov. 4. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
pééééz köll hozzá
2011. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
am sztem ahhoz kellhet esetleg valami papirusz h megnyithasd, de szakács meg pincér végzettségi nem kell ( gondolom én )
2011. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akármi. Csak hozz létre egy vállalkozást, amihez viszont kell pénz..
2011. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!