Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a jobb? Egy műszaki...

Melyik a jobb? Egy műszaki egyetem közlekedési jármű design szaka vagy egy művészeti egyetem közlekedési jármű design szaka?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem valami nagy perspektava. Hol fogsz vele elhelyezkedni? Nem valami fickós a járműiparunk. Jó oké, 1910-ben még 4 autógyár és egy repülőgyár működött az országban, de most 2011-et írunk...

De ha már mindenáron ezek közül akarsz választani, akkor a műszakit ajánlom. Mert ott nem csak a design részét tanítják meg, hanem ennek a műszaki vonzatait, a gyártás, karbantartás, használhatóság, gazdaságossági követelményeket, amelyek a tervezéskor mind szempontok. Legalábbis illene nekik. De nézz utána a konkrét szaknak, hogy valóban így van-e.

2011. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szlovákiai vagyok, ezért Csehországba ajánlják az egyetemeket nekem, esetleg Pozsonyba. Azért kérdeztem áltolánosítva
2011. nov. 5. 16:33
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és autótervezőnek készülök
2011. nov. 5. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat, így már érthető a dolog.
2011. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ, melyik érdekel jobban. a műszaki egyetemen nyilván több a fizika és a gépészet, a művészeti egyetemen pedig a design.
2011. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!