Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok 8. -os és Budapest...

Most vagyok 8. -os és Budapesten lakok (XIV. Ker) Tudnátok segíteni egykét ötlettel?

Figyelt kérdés
jó tanuló vagyok 4-5, és mivel konkrétan nem tudom még hogy gimnázium után mivel kezdenék magammal ezért csak angol nyelvet tanitó gimnáziumok jöhetnek szóba, mert nyelvet tudni mindenképp akarok. na és a kérdés az hogy egyenlőre 3 iskola jönne szóba. Szent lászló gimn, madách imre gimn. és a kölcsey ferenc gimn. mindegyikben angol tagozat érdekelne és teljesen mindegy hogy 4 vagy 5 éves lenne a képzés. (Fontos hogy legyenek jó csajok :DDD) szerintetek melyik legyen az első a sorrendben?
2011. nov. 7. 21:04
 1/2 A kérdező kommentje:
*gimnázium után mit kezdjek magammal. ebbe léngyszi ne kössetek bele.
2011. nov. 7. 21:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Madách
2011. nov. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!