Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes manapság tanulni?

Mit érdemes manapság tanulni?

Figyelt kérdés

17éves fiu vagyok,még 1 évem van hátra. Reál tárgyakban jobban ott vagyok.. átlag 4es tanuló vagyok.. Szerintetek mit érdemes tanulni amivel Magyarországon,de alkalom esetén külföldön is eltudok helyezkedni?

Sok minden érdekel,szóval várok ötleteket.


2011. nov. 9. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. nyelvet. Ha külföldre mész azért, ha maradsz akkor azért (Magyarországon viszonylag kevesen beszélnek igazán jól idegen nyelveket). Meg valami szakmát is. De az biztos hogy a nyelvtudás manapság amikor külföldre kell menni a puszta megélhetésért nagyon értékes tud lenni.
2011. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mérnöki, informatikai pálya. Itthon és külföldön is kelendő.
2011. nov. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvos, gépészmérnök, villamosmérnök elég keresettek.
2011. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez relatív kérdés/válaszok. Attól függ mit, mikor, hogyan, van e protekciód, szerencse...
2011. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!