Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik munkával keresnék...

Melyik munkával keresnék jobban? (gyógytornász/gyógyszerész/egészségturizmus-szervező)

Figyelt kérdés

Mindenképpen egészségügyben szeretnék dolgozni, mert segíteni akarok az embereken, de ha már tanulok, olyan munkát akarok, amivel sokat lehet keresni.


Melyiket ajánlanátok?


Köszi a segítséget! :)


2011. nov. 10. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy gyógyszerész. Nem csak azért, mert dr. leszel, de a fizetésük kiemelkedően jó, és szerintem nem is egy unalmas meló. A társadalmi ranglétrán is elég előkelő helyet foglalnak el, én mindenképp ezt javaslom. Ha nem jönne össze, akkor gyógytorna.
2011. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
85%

Én egészségügyi szervezőnek tanulok, idén szakosodtam egészségturizmus szervező szakirányba. Nem tudom, hogy egy gyógyszerésznél többet keresnél-e, vagy sem (valószínűleg nem), de tény, hogy nem rossz állás. Az egészségturizmuson belül is két altípust lehet elkülöníteni, a gyógyturizmust

és a wellness turizmust. Márpedig az, aki a wellness valamely területén dolgozik, az nem keres rosszul. ;)

2011. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi :D


és szted, ha ezt a gyógytornásszal párosítom, meg tudnék élni? (mm otthon fogadnám a betegeket, de 8-4ig egészségturizmus-szervező lennék)

2011. nov. 11. 14:22
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, és hány éves az egészségturizmus-szervező mesterszak? :P
2011. nov. 11. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!