Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiából is szeretnék...

Biológiából is szeretnék érettségizni, de közgazdasági szakközép iskolába járok, nem tudtam felvenni faktnak. Van, még 1,5 évem hátra, ha szorgalmasan készülök rá, egyedül menni fog? Milyen nehéz úgy általánosságban? Egyedül fellehet rá készülni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fellehet rá ennyi idő alatt, sőt egyedül is fellehet, max a genetika vagy ugye kinek mi az anyagban tehát lesznek részek amik nem mennek, akkor ált-ban neten elég segítőkész emberek vannak, pl itt is(tapasztalat)kérhetsz segítséget, milyen nehéz hát biosz az ahol szerintem a szélsőségek uralkodnak szerintem biosz közép túl könnyű, az emelt pedig túl nehéz, de nem teljesíthetetlen. bekell szerezni a megfelelő könyveket igen többet mert sajnos nincs olyan ami lefedné az egész anyagot. és tényleg nem szabad ellinkeskedni és akkor sikerül hát ennyi :)
2011. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bánomisén ***** válasza:
Ha érdekel a biológia és szívesen tanulod, akkor igen, menni fog és egyedül is fel tudsz rá készülni. Ha megakadsz, akkor biztosan lesz aki segít, akár az általános iskolai biosz tanárod, akár itt a gyk-n is az okosok :-)
2011. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :) Gyógytornász szeretnék lenni eddigi terveim szerint, ezért van szükségem a bioszra. Esetleg tudnátok nekem könyveket ajánlani?
2011. nov. 15. 18:20
 4/5 bánomisén ***** válasza:
A gimnáziumi biológia könyveket szerezd be és azokból tanulj, érettségire az a legjobb, legrészletesebb.
2011. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

én emeltre ezekből készültem, és mit hozott sors múlthéten Szerényinél szóbeliztem mégmost sem tudom feldolgozni, mert erre csak utólag jöttem rá! Persze ezeket abban az esetben ha emeltre tervezed ebből ugytudom van középre is egy ilyen sorozat, plusz még [link] panemsuliról ódákat zengenek, de erről nincs szeméyles tapasztalatom így is egy vagyonba volt az egész :)

2011. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!