Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jó vagyok angol nyelvből...

Ha jó vagyok angol nyelvből (felsőfok), merre érdemes továbbtanulnom? (egyetem) Mivel tudok foglalkozni, mit tudok csinálni az angol nyelvvel? Elhelyezkedési lehetőségek az életben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai világban egy egyetemistától elvárható, hogy legalább egy idegen nyelven tudjon folyékonyan beszélni. Ezt figyelembe véve a nyelvtudásod csúnyán szólva "nem egy nagy durranás", pusztán erre alapozni nem tudsz, inkább csak megkönnyíti a helyzeted. Egy "kötelező" pluszod van meg, bármerre elindulhatsz ettől függetlenül. Ha célirányosan a nyelvvel szeretnél foglalkozni, akkor ott az anglisztika.
2011. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát hogyha felsőfokon tudok angolul akkor tolmács vagy ilyesmi? Vagy csak erre ne alapozzak(mert érdekel más is, de ebben vagyok a legjobb)
2011. nov. 15. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha érdekelnek az angol nyelvtan finomságai...
2012. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!