Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra és hova jelentke...

Milyen szakra és hova jelentkezzek? Megéri-e a Nemzetközi Tanulmányok?

Figyelt kérdés
Érdekel a politika világa és a legfőbb vágyam, hogy diplomata, vagy legalább egy hasonló munkakörű állásom legyen! Nemzetközi tanulmányok szakon gondolkoztam, de Corvinusra pont nem vennének fel, pedig azt mondják az az egyetlen ami ér is valamit ennél a szaknál. Jogot annyira nem komálom.. Mit válasszak?
2011. nov. 19. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok..szerintem nagy mázli és kapcsolatok kellenek ahhoz,h erről a szakról bármint is elérj.én végül a jog mellett döntöttem.hogy a döntésem jó,vagy rossz,majd kiderül.


sok sikert!

2011. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
corvinusra tényleg közel maximális érettségit kell teljesítened pontok alapján. az szte nemzetköziről meg azt hallottam h olyan laza h a hallgatók a jog mellett csinálják, szóval nem éri meg.
2011. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
büfé! sajnos...
2012. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Közben elvégeztem a nemzetközit Pázmányon, könnyen elhelyezkedtem még diplomaszerzés előtt. Nem büfészak, de vannak akik nem tudnak vele elhelyezkedni, hisz nincs konkrét céljuk.

2017. jan. 25. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:

#4/4 kérdező: későn kérdezek én is, de örülnék, ha válaszolnál!


Nemzetközi tanulmányokra adtam be a jelentkezésem eltere és corvinusra. Most azon gondolkozom, hogy megváltoztassam-e a felvételi sorrendet (2.nak elte szociologiat jelöltem es nem tudom,hogy megcsereljem-e a 3.nak jelölt corvinus nemzetkozi tanulmanyokkal)


Könnyen el tudtál helyezkedni?

Mivel foglalkozol most, ha ezzel a szakkal kapcsolatban dolgozol?

Köszönöm előre a választ!

2018. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!