Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tóth Árpád Gimnázium. Vélemények?

Petru$$h kérdése:

Tóth Árpád Gimnázium. Vélemények?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék menni tovább tanulni. Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék.
2011. nov. 26. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Jóféle. Csak sok a drogos.
2011. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Milyen tagozatra?

Drogosok meg mindenhol vannak.

2011. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
De a TÁGban SOK van.
2011. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
biológia-kémia! Már amúgy miért lennének drogosak?? A nyílt napon mindenki normális volt és nem néztek ki drogosnak.
2011. nov. 27. 14:24
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
mert azok
2011. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!aki ennyire nem tud érvelni mint ez a 46%os,arra ne hallgass!Ez a drogos dolog meg hülyeség,én ide járok(9.es vagyok)és semmit nem vettem észre belőle.

Kémia-biológia tagozaton vagyok.

Az biztos hogy sokat kell tanulni,de a tanárok jók!A társaság is jó(nem azok a gazdagok meg ribancok hanem normális mindenki)Bioszból és kémiából emelt szintre felkészítenek minket(már alapból faktosok vagyunk)

A biokém tagozatosok közül mindenkit első helyre vesznek fel egyetemre(általában orvosira)

A felvételire viszont készülj fel,mert nagy a túljelentkezés!Központinál legalább 80 pontot írjál+mellé legyél kitűnő és egy jó szóbeli akkor valószínűleg felvesznek.Ezt nem viccből mondom,nálunk senki nem írt 80 pont alatt,szinte mindenki kitűnő volt és hát egy biokémes osztályban a biológiát-kémiát is nagyon vágjuk.

Melyik osztályban voltál bent?Lehet találkoztunk:D

Remélem leírtam mindent amire kíváncsi voltál.

2011. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! :) Én a 11.-esekkel voltam egy osztályban vagyis nálluk voltam, de nagyon megszerettem az iskolát, de szerinted van esélyem akkor is ha 7. évvégén azért nem lettem 5-ös se biológiából se kémiából mert a tanár direkt nem adta meg??

Remélem ettől független még ha jól sikerül a felvételi akkor felvesznek. És nem tudnál valamit mondani a szóbeliről hogy mégis hogyan zajlik ez mert attól eléggé tartok! Köszönöm válaszod!

2011. nov. 28. 17:12
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor nem találkoztunk:)

5.ben 6.ban milyen jegyeid voltak?Ha a többi jó attól még felvehetnek

A szóbeli az olyan hogy behívnak-kihúzod a tételt-időd az van bőven kidolgozni(1 órát adnak kb)

biosz:1 tananyag bővebb kifejtése,1 fogalom meg 1 kép vagy képsorozat

kémia:1 számítás,1 tananyag bővebb kifejtése,a 3.ra nem emlékszem de volt az is

nagyjából ennyi-attól függ hogy kit kapsz tanárnak:nem akarlak megijeszteni de az én mostani biosztanárom háát...

Meg persze a szerencsén is múlik ez

2011. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kitünő voltam mindenből mindig csak ők nem adták meg az 5-öst ! Sajnos. Már a biológia tételeket kidolgoztam már csak a kémia kell :))
2011. nov. 28. 19:10
 10/18 anonim ***** válasza:

Jó hamar hozzákezdtél!

Én január 31-én kezdtem el rá tanulni

Sok szerencsét hozzá!

2011. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!