Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol van Budapesten a legjobb...

Hol van Budapesten a legjobb szakácsképzés? Érdemes annak tanulni egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 08:37
 1/4 anonim válasza:
Nem vagyok ebben járatos, de itthon nem érdemes szakácsnak lenned, inkább külföldön. Idehaza max pizzériába keresnek szakácsot, kivétel ha olyan nívós suliba tanulsz+ételszobrászatot tanulsz, meg ilyen furaságokat, meg versenyekre jársz, meg sok gyakorlatod van, akkor meg egy hotelbe tudsz dolgozni...
2011. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én pont az előző válaszoló ellen vagyok. ha kinyitsz egy álláskeresős újságot,minden harmadik álláshirdetés szakácsoknak szól. Vőlegényem 2 éve végzett az iskolával,és ő rögtön egy jó étteremben helyezkedett el,kezdő fizetése 160.000 volt kézbe. Igaz külföldön sokkal többet kapsz, de ezzel a szakmával Magyarországon is el lehet helyezkedni :)
2011. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. Amúgy szívesen kimennék külföldre néhány évre, hogy utána itthon kamatoztassam a tudásomat. :) A kérdésem első felére azért még várom a válaszokat.
2011. nov. 27. 15:37
 4/4 T_A_ válasza:
Én szakácsként tanultam és dolgozom. Nem ma végeztem ezért nem tudok ajánlani vagy nem hitelesen iskolát neked. Viszont szakácsként mindig lesz állásod és nem kell plusz ételszobrászatot is tanulnod hozzá. Ha már választottál helyet írd le kíváncsi vagyok a véleményedre.
2011. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!