Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pályaválasztásban más is...

Pályaválasztásban más is bizonytalan? 18éves vagyok és nem tudom, hova menjek továbbtanulni. Szüleim nem engednek magyartanárnak. Mit tegyek. Leginkább a magyar érdekel. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 15:26
 1/5 anonim válasza:
Hmm...ismerős helyzet...sőt! Én 18 leszek néhány hónap múlva. Szintén nem tudom, mi legyek, a magyar viszont nagyon érdekel :S és szeretem is. A szüleim azt akarják, hogy gazdasági szakra menjek. Mondjuk az sem áll távol tőlem..de..Na szóval nem tudom mi legyen még. Egyébként mi az, ami még érdekel? (egyébként fiú vagy lány vagy? Én lány.)
2011. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De mégis csak a te jövődről van szó, miért a szüleid döntenek a továbbtanulásodról?
2011. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert ők támogatnak anyagilag, s ebben a szakmában nem látják a jövőt...
2011. nov. 30. 22:37
 4/5 anonim válasza:
A szüleidnek igaza van,ez biztos,mert van ismerősöm,és nincs munkája.Én 22 vagyok,és se tudtam mit tegyek.Jelentkeztem egy FSZ képzésre,elvégeztem,és közben rájöttem, mit szeretnék.És utána jöhetett az alapképzés.Próbáljatok kompromisszumra jutni.Menj vmi gazdasági FSZ-re,utána amit szeretnél.
2011. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanár lettél ??
2018. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!