Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen sorrendben jelentkeznét...

Milyen sorrendben jelentkeznétek? Andragógia, Kommunikáció, Szociológia? És miért?

Figyelt kérdés

Légy szíves ne lebeszélni akarjatok,és fújolni ha nem értetek egyet,csak segítsetek,ha van tapasztalatotok kérlek


köszi!!!!!!!!!!!!


2011. nov. 30. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek a szociológiát jelölném.Szerintem utolsó helyre rakd az andragógiát.(legalább is én ezt tenném az utolsó helyre,persze igazából neked kell döntened).

Am szociológián én is gondolkozom.

2011. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Marilyn88 válasza:
36%
Én nem is jelölném meg ezeket. Mit tudsz csinálni velük? Évente több 100 ilyen diplomás végez de igény nincs egyikre se. Keress olyat aminek értelme van és nem csak arra jò, h kibliccelj még pár évet a közoktatàsban. Ezt nem rossz szándèkkal írom, csak ezt tapasztaltam az ismerőseim közt. A szociològus pinvérledik az anfragògus egy mekiben melòzil...
2011. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha valaki diplomával csak pincérnek meg mekibe tud menni,ott az emberben van a hiba,nem a diplomában
2011. nov. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!