Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztikára járok, de be...

Anglisztikára járok, de be szeretném fejezni több okból is a tanulmányaimat, de nem igazán tudom mihez kezdjek tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Most fogom végezni első félévemet, de időközben rájöttem, hogy egyrészt gyenge az oktatás másrészt drága, a sok negatív visszajelzéstől pedig igen elbizonytalanodtam. Az eddig tanult tárgyak közt alig lelhető fel, olyan ami tetszik is.Ami viszont tetszik is azt könnyedén megtanulom… Tudnátok esetleg olyan szakokat mondani amelyek, a számítástechnikával médiával és az angollal vannak összeköttetésben, esetleg OKJ-s képzéseket amelyekkel kereshetek is valamit a jövőben?Akár külföldön is!? ( tanár semmiképp sem szeretnék lenni!)

Abbahagyni a tanulmányokat merész döntés lenne, mivel jövőre már félmillió forint lessz a legtöbb költségtérítéses szak, lehetőségeim egyre szűkülnek és kétségbe vagyok esve.

Ui: sajnos diszkalkuliás is vagyok, gerincferdülésem is van tehát fizikai munkát sem nagyon tujdnék végezni (nem is nagyon vágyom rá.. )

Kérlek segítsetek!


2011. dec. 12. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mennyit kerehetsz ezekkel, de OKJ-n talán megpróbálhatod az idegenforgalmi kommunikátort vagy intézményi kommunikátort.

Egyetemen andragógia talán?

De ajánlom figyelmedbe, hogy minden évben kiadnak egy besoroláson kívüli felsőoktatásról könyvet, amiben az OKJ-s szakokat foglalják össze. Illetve a felvit.

De lehet csak az az egyetem/főiskola gyenge ahova te jársz, és csak átjelentkezhetnél máshova.

2011. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Igen, minden bizonnyal közre játszik azis, hogy nagyon gyenge az iskola ahova járok, legalábbis a többihez képest( ismerősök tapasztalatait figyelembe véve).

Attól félek, viszont ha szerződést bontok az iskolámmal, mire legkésőbb betudnék iratkozni nappali tagozatos képzésre, már eszméletlen drága lenne az oktatás, máshol is. De köszönöm, utánajárok ennek a kommunikátor dolognak!

:)


Írjatok még ötleteket kérlek!

2011. dec. 12. 20:15
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogyha AMD( ati) kártyád van innen:

[link]

ésha nvidia akkor pedig:

[link]

Innen tudsz letölteni :)Sok sikert!

2011. dec. 12. 20:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok rossz helyre írtam egy választ ! :DD ez a fránya többablakos böngészés.. :D
2011. dec. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!