Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági diploma mellé orosz...

Gazdasági diploma mellé orosz szak, mennyi értelme van?

Figyelt kérdés
Most vagyok másodéves pénzügy-számvitel szakos, de kedvem lenne mellé egy nyelvszakot tanulni. Mit gondoltok, mennyi értelme van? Oroszul nem tanultam még sosem, csak most hirtelen jött ez az ötlet.
2011. dec. 13. 14:25
 1/2 A kérdező kommentje:
És az még lemaradt, hogy mennyire számít az alapnyelvtudás? Mert nagy vonalakban utánanéztem, és tudom, hogy nem feltétel, de azért mégis lehet, nem ártana valamilyen szinten. (Akkor megtanulom az alapokat szeptemberig)
2011. dec. 13. 14:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha érdekel és tudod egyszerre csinálni a kettőt,hajrá.De sokkal előrébb szerintem nem fogsz jutni,akkor már jobban jársz egy orosz nyelvvizsgával.Persze attól függ,hogy melyik végzettségeddel szeretnél majd elhelyezkedni,de pénzügyesként nem fog kelleni az orosz irodalom pl. Érdemes egyébként elkezdened az oroszt,mielőtt beiratkozol.
2011. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!