Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME Munka- és szervezetpszicho...

BME Munka- és szervezetpszichológia MA képzés? Érdekelne, hogy mennyire gyakorlatias az oktatás, valamint hogy mennyire keresett az ottani diploma.

Figyelt kérdés
Nyugodtan ajánlhattok egyéb pszichós mesterképzéseket is.
2011. dec. 4. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A volt évfolyamtársaim közül jó páran járnak oda,ők azt mondják, hogy nagyon jó a képzés,az amire számítottak.Sok a statisztika és elég nehéz,illetve komolyan veszik,ha az nem megy neked,akkor nem ajánlott.Egyébként szerintem keresett a munkapszichológia,azon kevés dolgok egyike,amivel el is lehet helyezkedni a pszichológián belül manapság,illetve ha ügyes vagy,elég jól lehet vele keresni.Azt viszont nem szabad figyelmen kívül hagyni,hogy nagyon-nagyon nehéz bekerülni a BME munkapszichóra.


Nem szívesen ajánlok neked mesterképzéseket,mert annyira különbözőek az egyes szakirányok,egyszerűen nem lehet őket összehasonlítani.Mindenki az érdeklődésének megfelelőt választja,szóval ha elmondod mi érdekel,akkor könnyebben tudok segíteni,így csak azt tudnám leírni,ami engem érdekel.


pszichológus hallgató

2011. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Engem leginkább a gyakorlatiasabb dolgok érdekelnek, (bár a pszichológiát még csak most kezdtem, egy évet már lehúztam bölcsészként, és rá kellett döbbennem, hogy nagyon nem nekem való...) így gondolkozok egyelőre munkapszichológián. Saját praxis egyáltalán nem vonz (leginkább a hiányzó kezdőtőke miatt :) ), ami még érdekelne az talán gyermekpszichológia, de olyasmit hallottam, hogy oda klinikai pszichológia szakirány szükséges?
2011. dec. 12. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A klinikai szakképzést az MA befejeztével kezdheted el,ebből van felnőtt vagy gyermek-ifjúsági.Ez négy éves képzés,melynek feltétele a meghatározott számú önismereti órák megléte,illetve bejelentett munkahely egy gyermekklinikai osztályon,ahol a szakmán belül dolgozol (tehát nem takaritóként pl).
2011. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!