Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Károli Gáspár Református...

Károli Gáspár Református Egyetem -jogász szak, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én jót hallottam róla
2011. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Üdv! Én nem csalódtam benne, nem rossz környezet, tanárok rendesek, diákok számára elérhetőek, szerintem megér egy próbát.
2012. jan. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Vannak előnyei is, meg hátrányai is, mint bármely karnak. Nagyon jó környezettel, társasággal rendelkezik a károli jogi kara, lényegesebben kevesebb szívatós oktató vizsgáztat (na, de itt is vannak ám azért :)), jó bulik, tele extrovertált arccal. A vezetősége és a karrier irodája (közös a pázmányéval) egy rakás kaki... De frankón! Egyébként szerintem az egyik legjobb választás a jogi karok között, remélem, hozzánk jelentkeztél :) :DD
2012. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves jelenlegi hallgatók! Mit tudtok arról, hogy a jogász képzés nem akkreditált? Ergo nem kapok diplomát? Valaki világosítson fel. Köszi
2012. máj. 17. 14:49
 5/13 anonim ***** válasza:
de kapunk diplomát. De ha tanár akarsz lenni akkor nem tudsz tovább tanulni nálunk ( a diploma után)... az osztatlan képzést semmivel se befolyásolja.
2012. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs tanár lenni :)

Köszi a választ! Egyéb tudnivalók? Milyen a diákság?

2012. jún. 25. 21:24
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Azt már leírtam. Zömmel jó arcok járnak a Károliba, és eléggé családias a hangulat a kisebb létszám miatt.
2012. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
280 ponttal felvesznek a Károli jogra szerintetek? (Azért ennyi mert nincs emelt szintűm és középszinten a töri és a magyar is 4-es lett, nyelvvizsgám 1éven belül meglesz)
2012. júl. 17. 22:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Önköltségesre felvesznek elvileg, hacsaknem emelni fogják megint a ponthatárokat itt is, bár nem hinném, mivel anyagilag nem áll túl jól az egyetem.
2012. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyilván önköltségesre, mivel más (állami) nincs is a Károlin... Most felemelték a minimum pontot 200-ról 240-re, a Károlin 99%-ban biztos vagyok, hogy ennyi lesz a Károlin a követelmény.:)
2012. júl. 19. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!