Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sima gimnáziumból nem lehet...

Sima gimnáziumból nem lehet átmenni tagozatos gimibe?

Figyelt kérdés

11. osztályos vagyok, nem vagyok tagozaton, csak irodalom faktra járok. Át szeretnék menni a pesti Vörösmarty Mihály Gimnázium drámatagozatára, de nem tudom, lehetséges-e. Hiszen ott már 9.-től kezdve vannak külön előadói órák, minden, ami színházzal foglalkozik, s én ilyen órákon eddig nem vettem részt. És a honlap azt írja, hogy 8. osztályosok jelentkezését várják. Semmi esélyem akkor?

Köszi előre is!

17L


2011. dec. 15. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű...Osztályozó vizsgákkal lehetne átmenni, de az 3 év anyaga lenne és ez nem egy hú de megtanulható dolog szerintem, ami könyvekben van leírva... Erre előbb lett volna jó gondolni, viszont 12. után simán mehetsz színművészetire, ha meg lesz a pontod... de oda szerintem hang is kell, mármint ének hang..meg még egy csomó minden más sem árt, szóval szerintem keress mást. Viszont tudd azt is, hogy semmi sem lehetetlen!!
2011. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A színművészetire én is gondoltam, oda nem számít a pont, "csak" 3. fordulós felvételi van, próza, ének, vers, minden. A hangom érdekes, mert ilyen népdalokhoz simán jó hangom van, de a mai zenéhez meg borzasztó :D A biztatást is köszönöm :)
2011. dec. 16. 16:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy azért írok szerintem egy levelet a sulinak, megpróbálnám az osztályozó vizsgát, max. nem sikerül :)
2011. dec. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!