Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezekkel milyen lehetőségeim...

Ezekkel milyen lehetőségeim volnának?

Figyelt kérdés

Döntenem kell majd egy idő múlva,hogy milyen felsőoktatásban részesülök.

Elgondolkodtam,hogy mik azok amikbe esetleg jó lennék.

Angol és pszichológia.(ezek tapasztalatból jól mennek nekem azért írtam).A matek,fizika,kémia,ilyesmik nem mennek szóval az kilőve.Egyszerűen nincs hozzá érzékem,meg eszem se,nem értem azokat.

Úgy hallom,pszichológia sok évbe telik,amíg olyanra kínlódom fel magam,hogy egy jó állami helyre jussak vagy hogy épp magánrendelőm legyen(mert úgy ér az valamit).

Külföldön (szándékosan nem határoztam meg országot) mennyire keresett a pszichológus?

Na és az angol?Tudom,hogy mehetnék tanítani vele,de az engem nem vonz-mégis az angol lenne a legkézenfekvőbb.

Angol diplomával hol lehet még elhelyezkedni?


2011. dec. 17. 18:35
 1/1 Narutofan válasza:

[link]

Itt van egy-két dolog,hogy mihez kezdhetsz az angollal.

2011. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!