Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumot lehet levelezőn...

Gimnáziumot lehet levelezőn végezni vagy ez nagy hülyeség?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. és ez minden gimiben adott vagy csak néhányban?
2011. dec. 17. 19:28
 3/5 anonim válasza:
Nincs levelező mindben. És az is iskolától függ, hogy vizsgák vannak, vagy rendes felelés. Nézz utána neten, hogy az adott iskolában van-e levelező.
2011. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És csak 18 év felett mehetsz rá.
2011. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norka22 válasza:
Szia! Igen lehet levezőn végezni Gimnáziumot! Én is ott tanulok,idén érettségizem én Mosonmagyaróvárra járok Rába Gimnázium néven fut,de ez van Sopronban és Győrben is!!! Én 2 év alatt csinálom,mert volt olyan lehetőségem hogy a 10.-év folyamot bebocsátották,de persze hiába csak 2 év nehezebb így mert a 10 anyagot vele d a tanárok nem veszik át ez önálló munkát igényel:( amúgy meg 3 év mindenhol!de szerintem elvégezhető,a 2 éves is bár mi 80-ból 20-an maradtunk de ez ne riasszon meg!!! Meglehet csinálni!! Én sosem voltam kitűnő tanuló és eljutottam idáig,nemsoká érettségizem és biztos meglesz! Az pedig hülyeség hogy csak 18 év felett jelentkezhetsz rá,ez nem igaza! sok ismerős osztálytársam van 16 17 évese amik nappalival együtt csinálják az esti! Ha esetleg még tudok segíteni irj csak bátran!
2012. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!