Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy jó színvonalú, hangulatos...

Egy jó színvonalú, hangulatos gimnáziumot keresek, ahol hagynak szabadidőt a diáknak, de azért van követelmény. Ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés
most a budapesti Apáczaiba járok, és nem szeretem.
2011. dec. 23. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Eötvös József Gimnázium. Attól függ melyik tagozatra jönnél, de itt bőven van szabadidő! Nem versenyistálló, nagyon jól érzem magam, és a 3. legjobb Budapesten az eredmények alapján.
2011. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik az Apáczaiban? Színvonalas, van követelmény, nem kell megszakadni, és szerintem az emberek is megfelelő mértékben intelligensek ahhoz, hogy jó fejek legyenek.
2011. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a humánra, eredetileg is oda szerettem volna menni, de nem vettek fel.

nekem nem ez a tapasztalatom az Apáczaival, nem érzem jól magam, mindenki törtet előre, kevés nyitott embert látok csak olyanokat, akiket a tanulás érdekel. az iskola lepukkant, és nem érzem, hogy sok lehetőség van tanórán kívüli foglalkozásokra. még nem biztos, hogy elmennék, ezért kíváncsi vagyok, hogy remélhetek- e változást.

2011. dec. 23. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Első 1-2 évben én is utáltam, de aztán összeszoktak az emberek, és a végére nagyon megszerettem, és egyetemen meg már másfél éve csak sírom vissza...Meg persze nem csak én vagyok így. A volt osztálytársaim nagy része is ugyanezt mondja, mint én.
2011. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is eötvösös vagyok,szerintem is jó :)
2011. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

elsős vagyok. de az azért mégse jó, hogy az első két évet végigutáljam.. humános vagyok, és nem igazán szeretem a társaságot.

igen, az Eötvöst fontolgatom. de nem olyan kemény, mint az Apáczai?

2011. dec. 23. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos,én nem jártam az Apáczaiba, úgyhogy nem igazán tudom összehasonlítani az Eötvössel :) De az Eötvösben az a közvélemény hogy az Apáczai nagyon durva. Magyarán -nem hivatalos forrás szerint :)- az Eötvös nem olyan kemény
2011. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mellesleg jegyzem meg,én nem humános vagyok, sőt még csak nem is 9.től járok az Eötvösbe hanem 7.től,a 6osztályosoknál meg nincsenek ilyen-olyan szakos osztályok. Szóval a humánosokról nem igazán tudok nyilatkozni neked
2011. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!