Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiát megéri tanulni?...

Pszichológiát megéri tanulni? Milyen az elhelyezkedési esélye?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma, nem ez lenne az első egyetemem. De sok helyen olvastam, hogy manapság divatos szak lett, így rengetegen nem találnak állást.
2011. dec. 27. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnos valóban nehéz állást találni és elég kevés a fizetés is hacsak nem magánrendelésed van.

én is beszélgettem erről nálunk az iskolapszichológussal és szerinte külföldön van esély jól elhelyezkedni stb. de itt sajnos nem.

2011. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Külföldön van esély, de ehhez akkor úgy is kell nyelvet beszélned... itt a hozzáértést díjazzák, ha úgy érzed menne, akkor vágj bele, de kell az elhivatottság és készülj fel, hogy ha pár éven belül kiégsz, akkor nem tudod tovább csinálni.
2011. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!