Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire fogja érdekelni a...

Mennyire fogja érdekelni a főiskolákat egyetemeket hogy 10. -be megbuktam?

Figyelt kérdés
Most 11.-es vagyok 3-as 4-es tanuló, terveim szerint tovább szeretnék tanulni. Úgy tudom hogy ott csak az utolsó 2 év eredményeit veszik figyelembe. (Hozzátenném hogy meg volt bundázva a pótvizsga... nem voltam a tanárnak szívügye, szószerint utált, meg is buktatott sajna...:S)
2011. dec. 28. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogja érdekelni őket..ha duplázol, és jó lesz az érettségid, akkor nem is a gimis jegyeid számítanak majd.
2011. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
No para. Azt nem nézik illetve azt nem kell feltüntetni a jelentkezési lapon hogy te megbuktál azt felesd el. Kezdj el tanulni 3 és 4 évvégére. A legfontosabb hogy tanulj: Magyar irodalom, magyar nyerlv, IDEGEN NYELV (angol-német), matematika, történelem , illetve 2 fontos szabadon választott tantárgy ami bármi lehet. Ugyis ha továbbtanulsz az érettségi eredményeidet és a tanulmányi átlagodat fogják nézni. Véleményem szerint ha jó alkatod van, jól futsz, stb... ajánlom szegeden a rendőrszakközépet 4 féléves és ha elvégzed 100% h munkát fogsz kapni és már az 1 félév után kapsz 80 ezer forintos fizetést és az felfog menni 150k re. Sok szerencsét!
2011. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

11 félév

Nyelvtan: 3

Irodalom: 3

Angol: 5

Történelem: 2 (a tanár egy... azt hiszi hogy még mindíg az eltén tanít és olyanokat is kér amit szinte alig vettünk :S)

Kémia: 3 (valószínűleg választott lesz)

Infó: 5 (vagy ez lesz a választott mert estin csak 1 választott van)

2011. dec. 28. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!