Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan főiskola ahova...

Van olyan főiskola ahova könnyű a bejutás és nem olyan nehéz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
óvónőképző
2011. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, az óvodapedagógus szak a lehető legegyszerűbb. Nem akarok senkit megbántani aki ezen a szakon tanul, de eléggé egy vicc az egész, főleg a Kecskeméti Főiskolán.
2011. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Most ez nem fog tetszeni, de egyrészt a főiskola nem nappali melegedő, másrészt mielőtt ilyen baromságok kiirkálnál nézz utána, hogy mi is az a főiskola. Meg fogsz lepődni, de képzeld ott SZAKOK is vannak, nincs olyan ,hogy csak úgy mész főiskolára, aztán mindenből tanulsz egy kicsit. Mégis mi érdekel? Humán vagy reál tárgyak? Milyen főiskola és hol? Hülyeség helyett előbb használd az internetet, mert képzeld keresgélésre is lehet használni. felvi.hu az az oldal, amit első lépésként nézz meg.
2011. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Hozzászól! Köszönöm, hogy neki áll dacból oltogatni! Gondolom ez az oldal azért él, mert KÉRDÉSEKET lehet feltenni, megtudni más emberek véleményét, tapasztalatait. Ha nem tetszik a kérdésem, akkor legyen kedves nem válaszolni! Biztos van más segítőkész ember, mit azt láthatja! Igen KERESEK, NÉZELŐDÖM interneten, csak kíváncsi vagyok más emberek VÉLEMÉNYÉRE!
2011. dec. 28. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Pedig tökéletesen igaza van a harmadik válaszolónak. Szerintem az ilyen emberek, mint te csak elveszik a helyet az olyanoktól, akiket tényleg érdekel az adott szak. Inkább gondolkozz el egy kicsit, hogy tényleg kell-e neked főiskolára menni.
2011. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!