Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kerülhetek be a Semmelw...

Hogyan kerülhetek be a Semmelweis Egyetemre?

Figyelt kérdés
Mi az a plusz, illetve mi kell ahhoz érettségin kívül, hogy biztosan bejussak? Kérem, aki tud, segítsen!
2011. dec. 28. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen szakra szeretnél? A Semmelweis Egyetemen vannak karok is, azon belül pedig szakok, nem is kevés. Mit szeretnél pontosan?
2011. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom orvosira akarsz menni. Kell egy kötelező emelt érettségi. Emelett tegyél egy másikat is emelten, meg nem árt nyelvvizsga. Egyébként nem bekerülni nagy dolog hanem bent maradni.
2011. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két emelt mellé nem kell nyelvvizsga. 2 emelt 100 plusz pontot jelent és így a nyelvvizsgáért járó 28 pontot már nem számolnák bele a pontjaiba. Amúgy 2 db 85%+-os emelttel már jó esélyeid vannak szerintem.
2011. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fogorvostudományi karra szeretnék menni. Emeltet tennék biológiából, és középszintet kémiából. A nyelvvizsga az már tervbe van februárra, az oké. Úgy hallottam, meg olvastam is róla, hogy jövőre kell két emelt szint, nem idén.
2011. dec. 28. 23:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni, hogy így is van esélyem szerintetek? Tehát emelt biológia, közép kémia, és emelt angol nyelvvizsga (TELC).
2011. dec. 28. 23:44
 6/7 Napkiraly ***** válasza:
A vas utcai bejáratnál a portás nem szól semmit ha bemész az ETKra csajozni
2011. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2011. dec. 29. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!