Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van OKJ-s ingyenes, államilag...

Van OKJ-s ingyenes, államilag finanszírozott Fogtechnikus képzés valahol?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 23:44
 1/6 anonim válasza:

nincs az tuti :D


DE hallottam már olyanról nemtom h igaz-e h van minden évben egy nap amikor ha akkor jelentkezel okj-s tanfolyamra akkor ingyen végigcsinálhatod. de ezt aznap a rádióban tv-ben újságban mondják be de nem csinálnak neki nagy híresztelést! Hogy ebből mi igaz nemtudom, állítólag volt tavaly ilyen nap is, ráadásul kettő!


De csak úgy ingyen nincs! sajnos..

2011. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
OKJ-s fogtechnikus? tuti nem mernék beülni a székedbe.
2012. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Háháááá találtam....:D pedig majd pár év múlva.... ki tudja lehet hogy az én székemben fogsz csücsülni...^^ puszipáá
2012. jan. 13. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem meg a fogtechnikust vagy szakkozepben vagy okjn oktatjak es rohadtul nem fogsz sose a szekeben ulni, mert nem fogorvos.


A fogtechnikus protkokat csinal rontgen alapja ...


Kerdezo: hol talaltal ingyenes kepzest?

2012. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Persze, hogy van, több helyen is...


itt például:


[link]

2013. febr. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legalább megyét mondhattál volna

Mert nem mindegy

2016. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!