Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnök képzés mellé...

Villamosmérnök képzés mellé második szak?

Figyelt kérdés

Jelenleg villamosmérnök hallgató vagyok a BME-VIK-en és szeretnék második szakot felvenni valahol jövő évtől. Mindig is több ágazatban tevékenykedtem eddigi tanulmányaim során, két felsőfokú nyelvvizsgám van, illetve eredmények versenyeken és konferenciákon szociológiából, reál tárgyakból általában, foglalkoztam közösségépítéssel is (online és élőben, iskolai és városi szervezetben).


Gondolkoztam nagyon sok ágazaton, érdekelne orientalisztika (japán nyelv) az ELTE BTK-n, vagy gazdasági informatika a Corvinuson, de igazából ELTE TTK fizika is, akárcsak az energetikai mérnöki szak szintén a BME-n, ezúttal a gépészkaron.


Megkérlek a kérdés további része miatt ne csapjatok egyből le az energetikára, de milyen szakokat tudtok ajánlani, amit esetleg érdekesen fel tudok majd villamosmérnökként használni vagy bármilyen módon többé tud tenni, mint ember, és nem kell majd egy nagyon meredek választás elé álljak szakmát illetően diploma után? (amúgy mindenképp vállalkozni akarok majd, szóval ez tágabb teret ad)


2011. dec. 31. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Corvinus- alkalmazott közgazdaságtan ;)
2011. dec. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos, hogy valami olyat választanék, aminek köze van az eddigiekhez is, tehát inkább építkeznék, mint terjeszkednék. Én vagy valamilyen informatikát vennék fel a helyedben, vagy gazdasági szakot. Ha ennyire központi, talpraesett ember vagy, akkor lehet, hogy a gazdaságival jobban fogod tudni managelni magad az életben.
2011. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!