Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha okj-s tanfolyamot félbe...

Ha okj-s tanfolyamot félbe hagyok (ingyenes első szakma), akkor elúszott a lehetőségem, hogy legyen egy papírom "ingyen"?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem meg egy középfokú iskolarendszerű képzést, de most sajnos úgy néz ki, kül. okok miatt félbe kényszerülök hagyni.. Mivel fél éven át bejártam, akkor kész, ennyi volt, az a félévem elúszott, és többé nem nyílik alkalmam ingyenesen elkezdeni valamit? Mert ugye bejártam rendszersen, de ha tényleg abba kell hagynom,akkor papírom nem lesz róla..

Ha valaki tudna valami használható információval szolgálni,vagy csak valahova odairányítani,azért hálás lennék :)


2012. jan. 1. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyikbe jártál?
2016. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vizsgákkal mi volt?

Leraktad?

2016. szept. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!