Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki érettségi után szakközépbe...

Aki érettségi után szakközépbe/szakiskolába akar menni, annak is kell jelentkezni a jelentkezési lapon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Érettségi után szakközépbe?? A szakközép is középiskola, érettségit ad... Oda érettségi után nem lehet már menni.

OKJ-s szakképzésre gondoltál, vagy mire?

2012. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hehe az első rosszul tudja. Ugyanis én szakközépiskolába járok OKJ-s képzésre mely érettségire épül, amit viszont gimiben csináltam. Persze nem minden OKJ-s kurzus van szakközépben.

Nem kell jelentkezési lapot kitöltened, nyáron becammogsz a választott intézménybe és jelentkezel. Pont.

2012. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is a szakközépiskolámban csináltam az OKJ-s képzést anno, de ettől még az OKJ-s képzés nem lesz egyenlő szakközépiskolával...

2012. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy egyenlő. Ahova én járok, ott csak és kizárólag OKJ-s képzések vannak, semmiféle érettségit nem ad, az összes szakra kell már. Ehhez képest még is szakközépiskola.
2012. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen olyanra gondoltam, ami OKJ-s és érettségire épül, de ezt szakiskolában adják.Érettségit gimibe csinálom meg.Köszönöm :)
2012. jan. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!