Mennyire van kereslet a következő diplomákra?

Figyelt kérdés

biológia,földrajz,földtudomány,környezettan. aki esetleg azt tudja h mennyit lehet ezzel keresni és lánynak mennyire "való" azt is megköszönöm


ezek a szakirányok érdekelnének:geoinformatika,megújuló energia,ökológia,sejtbiológia,megújuló energiák,környezeti kockázatkezelés


fizika,kémia,bilógia 4-5,matek 3


2012. jan. 4. 10:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

földrajz is 4-5


nem akarok tucatdiplomát,de éhenhalni sem

2012. jan. 4. 10:56
 2/11 anonim válasza:
a biológia, földrajz és környezettan szakok, ha jól tudom, tanári szakok. Term. tud tanárra van kereslet. De szerintem ne ez alapján dönts, mert azt a szakot még el is kell végezni, szóval olyat válassz ami érdekel.
2012. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem csak tanári. és igen csak ezek érdekelnek igazán
2012. jan. 4. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pl.: egy ELTE biológia szakkal jól járnál, bár arra készülj, hogy matek ott is van.
2012. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

megy a matek,csak több ideig tart amig befogadj az agyam :) fura mert fizikából,biológiából meg 5-ös vagyok. valószinű h azért mert a matek szárazabb...


köszi amit irtatok,várom a többi hozzászólást! :)

2012. jan. 4. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezekkel leginkább tanár lehetsz, persze más is, de azokkal nehéz lesz majd elhelyezkedned, erre készülj fel. Bár ha kifogsz valamilyen jó állást, akkor nem lesz gáz, csak szerencse is kell hozzá.
2012. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
felvin néztem,rengeteg irányba lehet továbbmenni. legalábbis elviekben. de gyakorlatban? ész sztetek mi a jó sorrend?
2012. jan. 4. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt mondom pont, hogy lehet más irányba is vele,nem csak tanár, de gyakorlatban nehéz lesz elhelyezkedni. De tudod ez manapság majdnem mindenre igaz, szóval emiatt kár lenne lemondani róla. Ha ezt szeretnéd, akkor hajrá! :)

Elhelyezkedés szempontjából szerintem kb egy szinten vannak, úgyhogy az alapján döntsd el a sorrendet, hogy melyikhez van leginkább kedved. Nézd meg milyen tantárgyaid lesznek...stb

2012. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a sejtbiológiát ajánlom, vagy a megújuló energiaforrásokat.
2012. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül mind1ik szakon eléggé kemény a matek, és nagyon nehéz 6 félév alatt elvégezni :S Ráadásul egyik ismerősöm bioszra ment, elvégezte az Msc-t is, de egyszerűen itt Szegeden sehova sem kellett :/ (pedig SZTE-s diploma eléggé jó). Ezek közül a szakirányok közül sztem mind1ik hasznos, ha nem oda vettek vna fel ahova, akkor geoinfora mentem vna.

20/L

2012. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!