Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Környezetmérnöki vagy egészség...

Környezetmérnöki vagy egészségügyi szakok, melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Ezeken gondolkozom:

Környezetmérnöki - OE-RKK

Dietetikus - SE

Gyógytornász - SE

Népegészségügyi ellenőr - SE


2012. jan. 4. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Környezetvédelmi. Teljesen egyértelmű. Ha elmész külföldre, a dietetikus se rossz, meg a gyógytornász se. Itthon csak a környezetvédelmi mérnöknek van jövője és nem is rossz. Sok sikert.
2012. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

De arra menj, amit szeretsz, és amit TE akarsz, mert én is megszívtam azzal, hogy olyanra mentem, aminek "van jövője" és "lehet vele pénzt keresni". Utálom az egészet.


(előző voltam)

19/L

2012. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is 19/L vagyok. Csak én nulladikba mentem anno, így még gimi.

Köszönöm a választ.

Úgy érzem, fentiek közül mind érdekelne, főleg, ha azzal is foglalkoznék, amit tanultam, és nem osztanának be jóval alacsonyabb szintre....

2012. jan. 6. 20:45
 4/6 anonim válasza:
semmelweis etk-ra csak akkor menj, ha van kitartásod, az anatómia és az élettan nagyon nehéz és minden szakirányon van. Én nem gondoltam hogy ilyen nehéz, ezek után elképzelésem sem lehet, milyen az orvosi... a környezetmérnökiről nem tudok nyilatkozni
2012. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elhelyezkedés szempontjából környezetmérnöki vagy gyógytornász.

A dietetikus is jó dolog, szóval, ha sikerül vele állást találnod és úgymond elismertnek lenni benne, akkor az is jó lenne, de szerintem ebből jóval kevesebbet keresnek. (Mondjuk amerre tart a világ, talán egyre többre lesz belőle szükség)

A népegészségügyi ellenőrről pedig bevallom még sose hallottam, így arról nem tudok véleményt mondani.

2012. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben a környezetmérnökin kötöttem ki, mert rájöttem, hogy az egészségügy nem nekem való...

Az, hogy munkám hogyan lesz, nem tudom. Leginkább sehogy ezzel a végzettséggel. Az a baj, hogy ez itt még nem elég kiforrott, nem keresett.

2012. szept. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!