Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát, iskolát,...

Milyen szakmát, iskolát, szakot javasolnátok?

Figyelt kérdés
Szeretem az idegennyelveket, és a törit. Vonz az üzleti pálya. Ezek alapján kereskedelem-marketing, vagy turizmus-vendéglátás szakra gondoltam, de sokan írják hogy nagyon telített szakmák. Szerintetek?
2012. jan. 5. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ha kicsit szétnézel a témában, a létező szakok 90%-ára azt mondják, hogy telített... ennyi erővel csak informatikus meg közgazdász legyél... ne ez legyen a fő szempont, hanem hogy mit csinálnál örömmel
2012. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Manapság nagyítóval kell keresni a nem telített szakokat.Nézz utána kicsit a szakoknak,az ott tanított tárgyaknak,órarendnek,és jelöld meg azt,amelyik érdekesebb a számodra.De akár mindkettőt megjelölheted.
2012. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Informatikus annyira nem telített , sem a rendszergazda viszont ha sz@r sulit választasz akkor beszopt@d :D
2012. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Informatika, villamosmérnök, vegyészmérnök, gépészmérnök.


Ha ezek nem, akkor orvosi. Ha az se megy, akkor legyél közgazdász, főleg pénzügyi vonalon. Hogy mit szeretsz, az kevésbé lényeges. Szeresd meg a matekot, minden keresett szakra az kell.

2012. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
asszem rendészetire nem . Legalábbis oldalon azt néztem ott nagyon nem kérték . Erre a trutymóra gondolok , ami most össze olvasdt a honvédtisztivel .
2012. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!