Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon szeretnék lelkileg...

Nagyon szeretnék lelkileg segíteni daganatban, vagy hasonló súlyos betegségben szenvedő gyerekeknek lelkileg segíteni, szóval minek tanuljak tovább hogy ez megvalósulhasson?

Figyelt kérdés
gimnázium,3. évfolyamos tanuló vagyok.
2012. jan. 5. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ápoló/nővér is rengeteget segíthet a daganattal küszködő betegeinek, ha úgy fogja fel a munkáját ahogy kell.

Biztos ilyesmire specializálódott pszichológusok is vannak, de ők nem tudom mennyit foglalkozhatnak komolyabban a pácienseikkel a kötelező órákat leszámítva.

Én ezt akár önkéntesként is eltudnám képzelni. Ha valamilyen nagyobb városban laksz, nézz körül neten, nagyon sok kórházba várják már az önkénteseket, akár onkológiára is.

2012. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. jan. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!