Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet egy tanítóból tanár?

Hogyan lehet egy tanítóból tanár?

Figyelt kérdés
10 éve diplomáztam,még a régi rendszer szerint.Szeretnék továbbtanulni,de nem tudom mit lehet és hogyan.KÉRLEK NE ÍRD SEM A GOOGLE-T,SEM A FELVI.HU-T,mert nem találtam választ rajtuk a kérdésemre.Csak az válaszoljon légyszi,aki el tudja nekem magyarázni,hogy mit kell tennem a cél érdekében!Köszönöm!
2012. jan. 7. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
húú.. szerintem mesterképzést kell nézned valamelyik egyetemen, azon a szakon amit tanítani szeretnél, 2 éves, azt kell elvégezned, akkor taníthatsz középiskolában
2012. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Egy módja van. Vagy mész 3 éves BSC képzésre és szerzel 1 szakos tanári diplomát, vagy mész 2,5 éves Msc képzésre az általad kiválasztott szakból, csak ott már úgy fogják venni, hogy tudod az alapokat és nem fognak kivételezni, hogy ha te egy mukkot sem értesz ahhoz a szakhoz amit mesterben felvettél. Szóval a Bsc elvileg a könynebb.
2012. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek rá valamilyen továbbképzések?- bocsi ez lehet hülyeség
2012. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!