Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre lenne értelme továbbtanu...

Merre lenne értelme továbbtanulni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok,hogy merre jobb,és olcsóbb?

Mivel emelik itthon az árakat gondolkodtam ,hogy talán az USA se lenne olyan rossz.(gyerekkori álmom,hogy kijuthassak oda. Előbb-utóbb mindenképp kiszeretnék:).)

Az USA-ba vagy itthon olcsóbb egy Fősuli?

(az új árakkal,mert ugye megint emelték itthon az árakat -.-)

18/F



NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRNÉK!


2012. jan. 7. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ.Ha nagyon okos vagy és tehetséges akkor itthon ingyen tanulsz , az USA-ban pedig olcsóbban.De egy amerikai Harvardot , Stanfordot , Yalet ,MIT-et vagy a brit Oxfordot nem lehet összehasonlítani a magyar BME-vel vagy Corvinussal mivel az általam felsorolt külföldi egyetemek a világon a legjobbak és mind felett állnak.Aki ezeken végez annak nem nagyon lesz gondja.Egy magyar diplomát meg külföldön vagy elfogadnak vagy nem , ellenben ha a híres külföldi egyetemek által adott diplomát elfogadják mindenütt.
2012. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérdező: magamra ismertem mind a céljaidban mind a korodban:DDD
2012. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!