Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1. Körülbelül ma magyarországo...

1. Körülbelül ma magyarországon mennyibe kerűl költségtéritések nélkül egy jogi egyetemen félévente a tandíj?

Figyelt kérdés

most persze azt nem tudom ,hogyha 1 összegben 100%-osan önerőből fizet valaki akkor az kb. mennyi félévente,egy átlag árat kérnék konkrét példa is jöhet mellé!

Válaszotokat előrre is köszönöm!!!


2012. jan. 7. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Magyarból bukta a fogalmazásod alapján... ezért ténylegsense a kötlséges jöhet szóba..

felvi.hu-in taláslz infot erre is.

2012. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem esélytelen vagy jogra ilyen fogalmazással!

Üdv egy jogász!

2012. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem ez a lényeg most ,csak egy tényleges számot kértem zsenikém!
2012. jan. 8. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsenikém! Mondták már,hogy a felvi.hu vagy a felvételi tájékoztatóban ezt is megtalálod.
2012. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oks
2012. jan. 10. 15:28
 6/6 anonim válasza:
felvi.hu-n pontosan hol? Engem a BGF tandíjai érdekelnének, de nem tudok eligazodni az oldalon.
2012. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!