Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha filmproducer szeretnék...

Ha filmproducer szeretnék lenni, milyen szakra menjek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lassan döntenem kéne a továbbtanulásról. Miből kell érettségiznem ahhoz, hogy producer lehessek? Hol van ilyen szak?(a felvi.hu-n nem találtam semmi hasznos infót)
2008. márc. 31. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

a producer egy foglakozás, mint ahogy a patikus is. Kell egy szakma, amivel ezt a foglalkozást betöltheted. A patikusnál ez a szakma a gyógyszerész.

Ha tudod mit csinál egy producer, akkor ki fogod tudni találni, hogy milyen szakma kell hozzá.

Szándékosan nem írom le, mert az az érzésem, hogy halovány lila gőzöd sincs róla mit csinál egy producer.

2008. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát kösz... baromi sokat segítettél..
2008. márc. 31. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

baromi sokat segítettem, de mindegy.

Ha tudnád mit csinál, akkor tudnád mit kell tanulni hozzá. Ha nem tudod, akkor mi alapján akarsz az lenni? Hüm?

2008. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nezz korul kodolanyi.hu-n.

Ott van kommuinikacio es mediatudomany szak.

2008. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia

ha jól tudom,akkor a "szabad bölcsészet" szakra kellene jelentkezni,és ott lehet szakosodni Bsc után filmre.

az 100%,h van filmelmélet,filmtörténet is...azt javaslom,nézz utána

2008. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Én már nagyon régen dolgozom a filmszakmában, elvégzed a kommédiát, közben pedig filmeket csinálsz már az egyetem alatt, építed a kapcsolatokat, forgatsz, és így lesz belőled producer. Nem rakják a segged alá. Kapcsolatok ezerrel, barátok, filmszemlék
2008. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!