Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8 éve érettségiztem, nem...

8 éve érettségiztem, nem tanultam tovább, ellenben most szeretnék. Milyen lehetőseim vannak? Nem is felvételiztem most sehová, van még lehetőségem az idei tanévben elkezdeni egy tanévet?

Figyelt kérdés
2007. júl. 29. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idei tanévben már csak olyan szakra mehetsz továbbtanulni, ahová az iskolák meghirdették a pótjelentkezéseket. Erről bővebben a www.felvi.hu - n találsz információkat, illetve ha egy adott intézményt néztél ki magadnak továbbtanulás céljából, az intézmény telefonszámán a tanulmányi osztályokon adnak bővebb felvilágosítást. Kéz-és lábtörést!
2007. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresztfélévre semmi akadálya, hogy menjél-az ugye januárban-februárban kezdődik.

Lehetőséged bármire van, csak iskolája válogatja, hogy juthatsz be. Az új rendszert nem nagyon ismerem én sem sajna, én most diplomázom. Nálam úgy volt, hogy 5 évig számolták az érettségi pontjaimat, tehát felvételiznem kellett. De végül egy iskola mégis az érettségi pontjaimmal vett fel.

A www.felvi.hu jó ötlet, ott mindent megtalálsz.

2007. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én 2 éve újra érettségiztem a suli által megkövetelt felvételi tárgyakból az új emelt szintes érettségi rendszer szerint, és ezzel simán felvettek a suliba, ahova jelentkeztem

most vagyok másodéves;)

hajrá!!

2008. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Okj-s felnőttképzésben gondolkodtál már?
2012. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!