Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most fogok felvételizni....

Most fogok felvételizni. Nagyon elkeseredett vagyok mert 2-es a matekom (talán ki tudom javítani 3-asra. ) Ma is 5 órát tanultam de egyszerűen nem megy a fejembe. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyébként a Neumann János Számítástechnikai SZKI-ba próbálok nagyon bejutni.
2012. jan. 11. 20:48
 1/2 anonim válasza:

Nyugi, ebben az utolsó évben nekem se nagyon megy a matek. Bár én csak dolgozatok előtt tanulok, de akkor rengeteget. Tavaly (11. évfolyam) ez elég volt az 5-öshöz, de idén alulról szagolom a hármast. (2,75) Én is nagyon tartok az érettségitől, mert tudom, hogy nem erősségem a matek, de próbálok pozitívan tekinteni a jövőre nézve.

A sulit amit írtál, ismerem, de sajnos nem tudom, hogy mennyire kemény. Az biztos, hogy az infó matekra épül, szóval ha tartasz tőle nagyon, akkor mindenképpen legyen egy "mentőszakod", ami szintén érdekel, és kevesebb benne a matek. De emellett azt ajánlom, hogy jelöld csak meg ezt a sulit, meg további ilyen szakokat országszerte, mert ha ez érdekel, akkor ezt kell csinálnod. Olyanra fölösleges menni, ami nem foglalkoztat, mert azt tanulni se lesz kedved. Ez meg lehet, hogy nagyon kemény lesz, de legalább érdekelni fog :) Egyébként az infós szakok most nagyon mennek, főként ezek a hiányszakmák, na meg persze a műszaki.

2012. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Megpróbálom magam felhúzni egy 3-as ra és bejelölöm ezt is. Egy próbát megér és szerintem van annyi eszem hogy fölvegyenek :) Amúgy sok sikert az érettségihez! :D
2012. jan. 11. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!