Kaphatok még diákhitelt?

Figyelt kérdés
Egy válasz erejéig szeretném a segítségeteket kérni! 1 évem van még hátra a főiskolából, ahová járok, és ezen idő alatt 800 ezer Ft. diákhitelt kényszerültem felvenni államilag támogatotton ilyen-olyan okokból. Viszont mindenképpen muszáj lesz szereznem egy második diplomát is, de ugye azt már csak költségtérítésesen tehetem meg. A kérdés az lenne, hogy, ha felvettem 800-at az első diploma alatt, akkor, ha elkezdem a másodikat arra is kaphatok diákhitelt még? Előre is köszi!
2012. jan. 12. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Kaphatsz, én úgy tudom, annak semmilyen feltétele nincs (leszámítva persze, hogy hallgatói jogviszonnyal rendelkezz).
2012. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál.

Bár nézegettem a feltételeket, annyira konkrétat nem írnak, viszont feltűnt egy kitétel: akinek megszűnt a szerződése és nem fizette meg, az nem vehet fel!

A főiskola végével elvileg megszűnik a szerződésem, ugye?? íjjj:((

2012. jan. 12. 02:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jár 10 félév,vagyis 5 évnyi diákhitel. Ha ezt kimeritetted,nem kaphatsz többet,akárhol is tanulsz még.
2012. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!