Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most érettségizők, milyen...

Most érettségizők, milyen felsőoktatási intézménybe jelentkeztek, milyen szakra? Az is érdekel, aki nem most érettségizik, de jelentkezik!

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

És aki már pár éve érettségizett és már egyetemista, az is írhat?:D


OE-RKK Könnyűipari mérnöki szakot jelöltem meg első helyen.

Utána volt egy turizmus-vendéglátás meg egy gazdasági, már nem nagyon emlékszem, felvettek RKK-ra.

2012. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem vannak terveim, de minden attól függ, h fizetős lesz-e... :( ha nem lesz egyik sem fizetős, akkor SZE-ESZI eü. szervező, második helyre NYME-AK gyógyped., 3. helyre NYME-AK szoc. ped. 4. helyre SZE-ESZI ápolás és betegellátás

18/L

2012. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát tervek vannak,de nem sokat érek vele..

1) pénzügy számvitel (szinte teljesen esélytelen,hogy én legyek benne az 5%ba amit fizet az állam)

2) germanisztika német

3) germanisztika német nemzetiségi

4) földrajz

(elsősorban bankár szeretnék lenni, ha nem vesznek fel,akkor német-földrajz tanár)

2012. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
BME-VBK.Elkeseritő a helyzet.
2012. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
OE-RKK környezetmérnöki, de még képlékeny.
2012. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

BME

23 ora 10 perc mulva kiderul erdemes e tovabb remenykedni....

2012. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!