Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fősulin/egyetemen egyszerre...

Fősulin/egyetemen egyszerre több szakot is lehet végezni?

Figyelt kérdés

lehet úgy h pl.: andragógiára járok, d eközbe levelezősön is vagyok valami máson?

Elsősorban a főiskolások/egyetemesek véleményei érdekelnének

köszönöm


2012. jan. 14. 11:59
 1/6 A kérdező kommentje:

itt olvastam a gyakorin h valaki az andragógiához jogi asszisztens szakot is választott

ez hogy lehetséges?

mi értelme van?

2012. jan. 14. 12:00
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, de két külön felvételi eljárásban jelentkezhetsz. én 2009ben kezdtem a közgázt, 2010ben jelentkeztem jogra, így kettőt viszek... gtkn 3. éves vagyok, jogon 2. éves
2012. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ja értem :)

akkor elősször arra jelentkezzek amit elsősorban fontosabbnak érzek igaz??

nehéz így egyszerre a kettő

köszönöm a válaszodat :)

2012. jan. 14. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
igen... pl idén jelentkezz andragógiára, aztán jövőre meg másik szakra, de egy évben csak egy szakra jelentkezhetsz. ami még fontos, hogy az egyik szakom nekem is levelezős, ami fizetős, és lejön belőle 33% költségcsökkentés a tandíjamból, mivel párhuzamos képzést végzek (ugye kettőt egyszerre). Nem tudom hogy ahova te mennél ott van-e ilyen kedvezmény, majd időben érdemes lesz utána járnod.
2012. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2012. jan. 14. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:

az új közoktatási törvény miatt megszűnik a támogatás! vagy fizeted a párhuzamos képzést,vagy levonják az államilag támogatott félévekből!

ez 2012 szeptemberétől érvényes,de ha már elkezdted akkor marad neked a régebbi rendszer.

2012. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!